Logotyp ANEGISKontakt
O nas
Nasi klienci są naszymi partnerami, którym pomagamy w maksymalizacji ich potencjału biznesowego poprzez dostosowanie procesów biznesowych do światowych standardów.


 
Odznaka kompetencyjna Top 10 ERP Polska Nagroda Innowacji Solidny pracodawca

O nas

Klienci

Rozwiązania

ERP dla firm produkcyjnych

ERP dla firm handlowych

Kontakt

W ANEGIS stanowimy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań do optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Nasza wiedza wyniesiona z udziału w projektach dla międzynarodowych firm, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, które wykorzystujemy i sprawdzoną metodyką wdrożeń, stanowi solidną bazę usług oferowanych klientom.

Realizujemy projekty z obszarów ERP, CRM, IoT i AI, zawsze według wysokich standardów wypracowanych na bazie wdrożeń zagranicznych, głównie na rynkach angielskim, niemieckim i skandynawskim, a także dla polskich przedsiębiorstw.

Wszystko to, czego się nauczyliśmy i co wykorzystujemy, służy jednemu – znalezieniu najlepszego rozwiązania, które będzie odpowiedzią na problemy, potrzeby i wymagania naszego klienta.

W ramach współpracy z ANEGIS zyskają Państwo pomoc ekspertów, którzy słuchają, analizują, doradzają i wdrażają, żeby mogli Państwo efektywniej zarządzać swoim przedsiębiorstwem.

Zespół ANEGIS i nasze rozwiązania poznają Państwo, wertując stronę www.anegis.com Zapraszamy!

 

Więcej informacji:

Więcej o ANEGIS

Relacje inwestorskie

Komunikaty prasowe

Wydarzenia

O ANEGIS

Grupa ANEGIS jest jednym z europejskich liderów w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Swoje działania opiera na najnowszych rozwiązaniach technologicznych systemach ERP, CRM, MRP wykorzystujących sztuczną inteligencję, rozszerzoną rzeczywistość, systemy wizyjne, technologie kognitywne, cloud oraz systemach pracy zdalnej (modern workplace).

 

Londyn | Warszawa | Wrocław | Sieradz

SIEDZIBA

ul. Świętego Mikołaja 7, 51-125 Wrocław, Polska

BIURO SPRZEDAŻY

Telefon: +48 71 881 0563, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EKSPLORUJ WWW

Strona domowa

O nas

Relacje inwestorskie

Klienci

Kariera

Blog

Kontakt

OFERTA WWW

Branże

Rozwiązania IT

Produkty Microsoft

Usługi IT

LinkedIn YouTube   ANEGIS ANEGIS ©2020