Logotyp ANEGISKontakt
ERP dla firm handlowych
Microsoft Dynamics 365 to ujednolicone rozwiązanie, które obsługuje wszystkie kanały handlu detalicznego. Wdrożenie zintegrowanego systemu umożliwia szybkie reagowanie na zmiany rynkowe i responsywną komunikację z klientem, która wpływa na zwiększanie ruchu, wskaźników konwersji, wartości koszyka, skuteczności promocji i zadowolenia klientów.

 
Odznaka kompetencyjna Top 10 ERP Polska Nagroda Innowacji Solidny pracodawca

O nas

Klienci

Rozwiązania

ERP dla firm produkcyjnych

ERP dla firm handlowych

Kontakt

Co zyskuje handel dzięki Microsoft Dynamics 365?

  • Spójne procesy i działania we wszystkich kanałach komunikacyjnych
  • Efektywną sprzedaż bazującą na historii zakupowej klientów
  • Elastyczną platformę z łatwym dostępem i analizą danych o klientach - Inteligentne sklepy

Jakie sektory skorzystają z systemu Microsoft Dynamics 365?

Płynną integrację
Interoperacyjność systemu Dynamics 365 for Finance and Operations, aplikacji CRM i pakietu Office 365 umożliwia wykonywanie działań bez konieczności przeskakiwania z aplikacji do aplikacji, z okna do okna. Korzystając z unowocześnionego interfejsu można płynnie wysyłać faktury, inicjować analizy czy tworzyć szanse sprzedażowe w jednym programie.

Inteligentne aplikacje biznesowe
Azure Machine Learning zawarta w aplikacji pomaga uporządkować dane, przeanalizować je i wyciągnąć wnioski, które przysłużą się bardziej trafnym decyzjom. Wgląd w dane tu i teraz stwarza szansę szybkiej reakcji na potrzebę klienta, a prognozy - dopasowania sprzedaży do przewidywanych trendów. W Power BI można tworzyć interaktywne, bogate w wizualizacje raporty.

Sztuczną inteligencję
Dynamics 365 działający w chmurze Microsoft Azure korzysta z mocy obliczeniowej jednego z najszybszych na świecie superkomputerów. Usługi uruchamiane są błyskawicznie, dzięki czemu pracownicy mogą sprawnie korzystać z kanałów cyfrowych, aby aktywnie słuchać i angażować się w dialog z klientem, optymalizując sprzedaż produktów i usług.

Oferta dla firm handlowych jest dostępna na stronie:
https://www.anegis.com/rozwiazania-it/erp-dla-handlu

 

 

 

Więcej informacji:

Więcej o ANEGIS

Relacje inwestorskie

Komunikaty prasowe

Wydarzenia

O ANEGIS

Grupa ANEGIS jest jednym z europejskich liderów w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Swoje działania opiera na najnowszych rozwiązaniach technologicznych systemach ERP, CRM, MRP wykorzystujących sztuczną inteligencję, rozszerzoną rzeczywistość, systemy wizyjne, technologie kognitywne, cloud oraz systemach pracy zdalnej (modern workplace).

 

Londyn | Warszawa | Wrocław | Sieradz

SIEDZIBA

ul. Świętego Mikołaja 7, 51-125 Wrocław, Polska

BIURO SPRZEDAŻY

Telefon: +48 71 881 0563, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EKSPLORUJ WWW

Strona domowa

O nas

Relacje inwestorskie

Klienci

Kariera

Blog

Kontakt

OFERTA WWW

Branże

Rozwiązania IT

Produkty Microsoft

Usługi IT

LinkedIn YouTube   ANEGIS ANEGIS ©2020