proalpha konfigurator produktow

proALPHA Konfigurator produktów umożliwia użytkownikom dobranie cech produktu oraz jego składowych komponentów zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Tym samym umożliwia obsługę produkcji różnorodnych produktów w trybie standardowych wtłaczając je w ciąg procesów produkcyjnych. Jak?

Dzięki zastosowanym regułom logicznym dostępne w konfiguratorze są wyłącznie warianty produktów, których wyprodukowanie jest technicznie możliwe. Konfigurator ma dostęp do wszystkich danych rejestrowanych w systemie ERP, począwszy od stanów magazynowych, po aktualne obciążenie mocy produkcyjnych. Dane z obciążenia maszyn, planowane przezbrojenia mogą bezpośrednio wpływać na wycenę konfiguracji – aplikacja uwzględnia wszelkie koszty bezpośredni i pośrednie. Na podstawie ostatecznie wybranego przez klienta, wariantu konfiguracji generowana jest oferta, która przedstawia kalkulacje cenową i przewidywany termin dostawy. Natomiast szkice i rysunki CAD uzupełniają dokumentację jednocześnie prezentując klientowi podgląd gotowego produktu.

Konfigurator produktów jest bezpośrednio zintegrowany z pozostałymi modułami systemu ERP proALPHA, co zapewnia cyfrową obsługę procesów w przedsiębiorstwie i gwarantuje automatyczną obsługę danych i dokumentów. Na podstawie złożonego zamówienia, konfigurator dostarcza dane do planowania produkcji i bezpośrednio generuje dokumenty produkcyjne, takie jak rysunki, produkcyjne struktury materiałowe oraz zlecenia produkcyjne.

 

JAK DZIAŁA KONFIGURATOR PRODUKTU ERP? OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO:

konfigurator produktu proalpha 3

 Kontakt z proALPHA Polska

Wybierasz system ERP i nie wiesz, które funkcjonalności odpowiadają potrzebom produkcji? Zastanawiasz się, czy Konfigurator Produktu sprawdzi się w Twoim modelu biznesowym? Chętnie omówimy z Tobą możliwości, korzyści i wątpliwości, które masz. Zorganizujemy prezentacje lub dedykowane warsztaty, abyś mógł poznać i ocenić funkcjonalność systemu.