proalpha zarzadzanie workflow

Moduł proALPHA Zarządzanie Workflow (obiegiem pracy) jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem proALPHA ERP, automatyzacja rutynowych zadań podnosi wydajność całego przedsiębiorstwa, jakość realizowanych procesów oraz ich bezpieczeństwo. Predefiniowane ścieżki workflow przydatne są szczególnie w obsłudze krytycznych transakcji biznesowych, ponieważ gwarantują szybkie i niezawodne spełnienie wszystkich wymagań, czy to zgodności z regułami compliance, czy wysokiej jakości serwisu i doradztwa.

proALPHA Zarządzanie workflow wyposażone jest w monitor zadań, czyli listę To-Do, w której zapisane są wszystkie zadania pracownika. Nawet złożone procesy mogą zostać bez trudu zrealizowane. Każdy workflow uruchamiany jest przez konkretne zdarzenie, jak np. wpłynięcie zamówienia, które inicjuje predefiniowany proces. Na przykład, jeżeli klient podczas składania zamówienia przekroczy swój limit kredytowy, proALPHA informuje odpowiedniego specjalistę ds. obsługi klienta lub zatwierdza zamówienie, jeśli przekroczenie limitu może zostać wyjątkowo zaakceptowane (mieści się w określonym rzędzie wielkości lub wykona się zadanie częściowe, jak np. potwierdzenie wypłacalności), proALPHA automatycznie kontynuuje proces. Jednocześnie odpowiedni pracownik zostaje poinformowany o aktualnym statusie operacji. Po zakończeniu zadania, proALPHA archiwizuje dokumentację.

Działanie modułu Zarządzanie workflow bazuje na łańcuchu operacji sterowanych zdarzeniami. Moduł ten jest dostarczany w wersji standardowej z ponad 800 przykładami, które można dopasowywać i rozszerzać. Dzięki automatyzacji każdy etap procesu jest szczegółowo opisany, co umożliwia bieżący monitoring i kontrolę wykonania procesu.

 

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI WORKFLOW W ERP? OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO:

proalpha aps 3

 

 

Kontakt z proALPHA Polska

Wybierasz system ERP i nie wiesz, które funkcjonalności odpowiadają potrzebom produkcji? Zastanawiasz się, czy funkcjonalność modułu Workflow sprawdzi się w Twoim modelu biznesowym? Chętnie omówimy z Tobą możliwości, korzyści i wątpliwości, które masz. Zorganizujemy prezentacje lub dedykowane warsztaty, abyś mógł poznać i ocenić funkcjonalność systemu.
 
 
proalpha w polsce na swiecie
 proalpha erp kontakt