proalpha zarzadzanie projektami

Moduł proALPHA Zarządzanie Projektami jest całkowicie zintegrowany z systemem ERP i umożliwia efektywną realizację kompleksowych projektów dzięki ułatwieniu planowania oraz koordynację pracy we wszystkich działach. Wszyscy członkowie zespołu projektowego pracują w znanym sobie środowisku, w jednym systemie i korzystają z centralnej bazy danych. Kierownicy projektów mają dostęp do wszystkich potrzebnych danych handlowych i technicznych. Dział zakupów, produkcji oraz pozostałe działy, które są zaangażowane w projekt mają bieżący dostęp do aktualnych informacji o postępach projektu. Zadania, zasoby i terminy są efektywnie planowane i nadzorowane.

Prezentacje wizualne danych, grafiki i wykresy zapewniają przejrzystości nawet bardzo złożonych projektów. Za pomocą planu struktury projektu możliwe jest indywidualne planowanie i śledzenie postępów realizacji poszczególnych projektów. Plan sieciowy porządkuje zdefiniowane pakiety robocze w porządku chronologicznym i logicznym. Na wykresie Gantta widoczny jest harmonogram projektu z uwzględnieniem terminarza, postępów lub zaległości.

Moduł proALPHA Zarządzanie projektami ułatwia planowanie zasobów, uwzględnia zależności i dzięki zarządzaniu wieloma projektami jednocześnie, wskazuje ewentualne konflikty zasobów. Bieżąca kalkulacja umożliwia wgląd do wszystkich kosztów, prezentuje porównanie wartości rzeczywistych z zakładanymi oraz dostarcza prognozy wydatków ogółem. System zarządzania dokumentami umożliwia wygodne zarządzanie wszystkimi dokumentami dotyczącymi projektu i gromadzi je w jednej wirtualnej teczce projektu.


 

JAK DZIAŁA MODUŁ ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI? OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO:

zarzadzanie projektami proalpha2

 Kontakt z proALPHA Polska

Wybierasz system ERP i nie wiesz, które funkcjonalności odpowiadają potrzebom produkcji? Zastanawiasz się, czy moduł zarządzania projektami sprawdzi się w Twoim modelu biznesowym? Chętnie omówimy z Tobą możliwości, korzyści i wątpliwości, które masz. Zorganizujemy prezentacje lub dedykowane warsztaty, abyś mógł poznać i ocenić funkcjonalność systemu.
 
 
proalpha w polsce na swiecie
 proalpha erp kontakt