Logo greenfit
 
 
GreenFit – metodyka adaptacyjnej realizacji przedsięwzięć technologicznych związanych z ideą transformacji cyfrowej realizowana przez S&T w Polsce.
 

Metodyka wdrożeniowa
GreenFit to gwarancja
skuteczności wdrożeń
na wyciągnięcie ręki.

 

GreenFit – metodyka adaptacyjnej realizacji przedsięwzięć technologicznych związanych z ideą transformacji cyfrowej.
GreenFit do wdrożenia systemu klasy ERP wnosi wartości dodane:

  • szybciej start produkcyjny,
  • elastyczniej dopasowane rozwiązanie,
  • bezpieczniej z zachowaniem standardów.

Prace związane z realizacją wdrożenia i wykorzystaniem oprogramowania w codziennej praktyce biznesowej podzielone są na zadania przedstawione poniżej. Proces wdrożenia oprogramowania Infor realizowany jest ścieżką Fast lub ścieżką Standard.
 
snt Fazy projektu greenfit
 
Faza Przygotowawcza - bezpłatna
Wspólnie redukujemy ryzyko niedopasowania systemu do potrzeb. Określamy kluczowe obszary i mierzalne cele wdrożenia z harmonogramem ich osiągnięcia.
 

Faza Analityczna – płatna
Zmapowane wymagania z potwierdzonym dopasowaniem (ang. product fit analysis) zmniejszają całkowity koszt wdrożenia systemu ERP. Dobrze dopasowany system podnosi wartość dodaną opartą na technologii, a w cyklu życia produktu pomaga uzyskać optymalnie niskie koszty posiadania.
 

Dynamiczne Modelowanie Przedsiębiorstwa (DEM)
Unikalnym akceleratorem wdrożenia jest wykorzystanie technologii Infor Dynamicznego Modelowania Przedsiębiorstwa (ang. Dynamic Enterprise Modeler). System ERP wielofirmowy i międzynarodowy.
 
 
snt Metodyczne składniki sukcesu
 

infor logo
jest wiodącym światowym producentem oprogramowania biznesowego.Zapewnia wsparcie 90.000 klientów w 170 krajach, usprawniając procesy biznesowe i przyśpieszając wzrost firm.

 


Technologia Infor wykorzystuje HTML5 po to, aby użytkownicy mogli bezpiecznie pobierać informacje pochodzące z różnych źródeł na różnych urządzeniach. Dzięki elastycznym możliwościom rozwiązania Infor zapewniają prowadzenie biznesu w chmurze, on-premise i modelu hybrydowym.

Oprogramowanie klasy ERP - Infor LN (dawniej Baan) w standardzie zapewnia narzędzia Workflow oraz Dynamiczne Modelowanie Przedsiębiorstwa pozwalające na tworzenie i dostosowywanie obiegów informacyjnych oraz udostępnianie użytkownikom funkcjonalności systemu.

 

ERP Infor LN produkt uniwersalny
 
Światowej klasy oprogramowanie, wykorzystujące ponad 30-letnie doświadczenia we wspieraniu przedsiębiorstw we wszystkich aspektach ich działalności.

Łączy zaawansowaną logikę biznesową z uważnością i skupieniem na współpracy pomiędzy ludźmi. Technologia Infor zapewnia elastyczne i ergonomiczne środowisko pracy, zorientowane na wygodę i poprawę efektywności pracy użytkowników. Oprogramowanie zapewnia wsparcie dla różnych platform systemowych i bazodanowych. Użytkownikowi systemu do pracy wystarcza przeglądarka internetowa. Redukuje to zaangażowanie zasobów IT i pozwala na samodzielną pracę użytkowników od pierwszego kontaktu z systemem.
 
 
sntBaner na sam doł