Unit4 Polska

   
Właściciel marki Teta, jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych w Polsce producentów oprogramowania HR, ERP, Business Intelligence. Specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych wspierających kluczowe obszary działalności firmy (kadry i płace, finanse, logistyka, produkcja i in.) w obliczu zmian zachodzących zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.Oferuje system Teta HR, dostępny w 3 modelach użytkowania: licencja, SaaS oraz outsourcing kadr i płac, a także system Teta ERP z rozbudowanymi modułami logistycznymi i finansowo-księgowymi. W ciągu ponad 30 lat istnienia spółki, Unit4 Polska wdrożyło swoje rozwiązania w ponad 2 tysiącach firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach.
 

Unit4 Logo FC R11

 

 

 

 

linkedin  twitter  facebook

     
Marka Teta

   
Marka należąca do firmy Unit4 Polska, świętowała w 2017 roku swoje 30lecie. Od początku istnienia, naszą misją jest tworzenie zorientowanych na potrzeby użytkownika, innowacyjnych systemów informatycznych wspierających rozwój firm i instytucji. Do grupy produktów Teta należą systemy klasy ERP i HR, których celem jest wspieranie kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstw z sektorów takich jak handel i dystrybucja, usługi, finanse i ubezpieczenia, edukacja oraz produkcja. W jubileuszowym roku do rodziny systemów Teta dołączy rewolucyjne rozwiązanie dedykowane także dla mniejszych przedsiębiorstw chcących korzystać z elastycznych rozwiązań dostępnych w chmurze.
  tetaaunit4businesslogo1


    facebooktwitterlinkedin
Więcej o produktach i rozwiązaniach Unit4 Polska dowiedzieć się można na stronie www.unit4.com/pl.  Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą: telefon: +48 607 720 259, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.