Unit4 Teta

 

Przyspiesza realizację zadań, zwiększa zadowolenie pracownika, podnosi produktywność firmy – mobilne rozwiązanie Teta ME(Mobile Edition)

Użytkownikiem Teta ME jest pracownik. To on został postawiony w centrum zainteresowania mobilnego rozwiązania marki Teta – lidera na rynku rozwiązań HR dla biznesu. Celem aplikacji Teta ME jest zaangażowanie wszystkich ludzi w firmie tak, aby usprawnić komunikację, poprawić efektywność procesów obsługi pracowników oraz zwiększyć zadowolenie zatrudnionych osób.
 

Co wyróżnia rozwiązanie Teta ME?

  • szeroki zakres funkcjonalności, które angażują pracowników w procesy kadrowe
  • prosta, intuicyjna obsługa i czytelny interfejs
  • mobilność rozwiązania – z Teta ME można korzystać w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy mieć urządzenie mobilne(smartfon, tablet) z dostępem do internetu. 
  • pełna integralność z systemem głównym - Teta HR, dzięki czemu dane kadrowe w Teta ME są zawsze aktualne, a działania zgodne z przepisami.

 

                         Zobacz jak zaangażować pracowników w procesy kadrowe dzięki rozwiązaniu Teta ME:wirtualny wniosek urlopowy
 

Co wyróżnia rozwiązanie Teta ME?

Aplikacja Teta ME(Mobile Edition) jest rozwiązaniem przeglądarkowym dostępnym na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon i tablet oraz na komputerze.

microsoft ios android

Teta ME nie wymaga instalacji aplikacji na urządzeniu. Pracownik loguje się do Teta ME poprzez link, który umieszcza w ulubionej przeglądarce internetowej:
 
przegladarki
Dzięki temu nie musi martwić się o aktualizowanie aplikacji czy problemy z jej działaniem. Interfejs Teta ME dostosowuje się do rozmiaru urządzenia, na którym jest uruchamiana aplikacja. Dlatego równie wygodne jest korzystanie z Teta ME na smartfonie, tablecie , jak i na komputerze.
 

Jakie są kluczowe korzyści z posiadania Teta ME?

  • skrócenie czasu obsługi pracowników, dzięki ich aktywnemu uczestnictwu w procesach kadrowych
  • dostępność działu HR dla pracownika 24/7 dzięki digitalizacji procesów HR
  • zmniejszenie wydatków na sprzęt komputerowy dzięki mobilności rozwiązania Teta ME
  • eliminacja czasochłonnych i kosztownych szkoleń oraz wielostronicowych procedur dzięki przejrzystemu interfejsowi i prostej obsłudze Teta ME
 
Jeżeli chcą Państwo poznać dokładnie funkcjonalności Teta ME zapraszamy do pobrania dokumentu w języku polskim lub angielskim.
Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą: telefon: +48 71 323 40 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.